חדרים לפי שעה

מהו נופש בעצם אם לא שקט נפשי לכמה שעות בודדות? לפעמים אפילו טיולים ארוכי טווח לחו"ל או לצפון, זכורים לנו לרעה רק בגלל שהיו לנו הרבה מאוד סידורים וטיפולים לפני שיצאנו לדרך, אז למה אנחנו ממהרים לצאת לחו"ל אם יכולנו לקחת חדרים לפי שעה בשביל המטרה הנעלה ביותר – שקט.

הרבה מאוד מבני האדם דורשים את אותו הדבר, נופש קל כל כמה חודשים רק בשביל להטעין מצברים ולהגיע לרוגע הזה שכולנו מייחלים לו, אז למה אנחנו תמיד מחכים כמה חודשים רק בשביל השקט? יש דרכים אחרות.

חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה – לפי הצורך או לפי הרגשה?

הרבה מאוד מאיתנו מתבלבלים בין הצורך שלנו לחופש ובין הרצון שלנו פשוט לשים את הראש לכמה רגעים ולהרגיש את השקט מחלחל לנו בגוף, מה אנחנו יכולים לעשות בעצם בשביל לנוח? חדרים לפי שעה נפרסו בלא מעט מקומות בישראל, מהדרום ועד לצפון בדיוק בשביל זה, בשביל הרגע הזה שאנחנו יכולים להגיד לעצמנו, מנוחה היא מעל הכל ואני רוצה אותה עכשיו, לאו דווקא "צריך" או לאו דווקא "כי קיבלנו חופש מהעבודה, כי הגיעו החגים", אלא לדעת מתי לשים את הרגל שלנו במקום החשוב ביותר, בפתח הדלת של השגרה ולצאת להפסקה קלה מהמציאות בעזרת חדרים לפי שעה באזור שלנו.

לא כל אחד יכול לקחת את רגעי השקט שלו בבית, אחרי הכל, גם שם יש לא מעט מטלות, החל מטיפול בילדים ואפילו טיפול בחיות המחמד שלו, כל דבר היום מרגיש לנו כמו מטלה. חדרים לפי שעה מחליפים את הצורך הזה בסידורים וטיפולים רק בשביל לקחת כמה רגעים של שקט. לא כל חופשה צריכה להגיע עם מעמסה של כאבי ראש לקראת הטיול הגדול שתכננו.

אז איך אנחנו מתכננים את הנופש הבא שלנו? לפי שעה!

חפשו לכם את השעות הקרובות שאתם לא צריכים לעשות בהן כלום, גם אם זה אומר לחזור הביתה להוריד את הכלב לסיבוב הרגיל שלו לצהריים ולברוח לחדר לשעה, וגם אם זה אומר להתקשר לאשתך, להגיד לה שנוסעים לסיבוב קצר ולקחת אותה לכמה שעות רומנטיות בחדר קל ומאובזר לחלוטין, החל מג'קוזי מעולה ונעים ועד ליין טעים שיעביר לכם את השעות הקרובות ברומנטיקה אמיתית (שהיא תזכור לך הרבה יותר מכמה שעות קדימה).

למי אנחנו ממליצים לקחת חדר לפי שעה?

בעיקר לכל מי שרוצה לשים את הראש ולזכור שיש גם נופש בין מציאות למציאות, או יותר נכון, לאלו שצריכים לזכור שסופ"ש זה לא הזמן היחיד שאפשר לנפוש בו.

למשל כמו

  • אימהות שמטפלות בילדים שלהם במשך כל היום – חפשי לך חדר לפי שעה ותנוחי מבלי שאף אחד יבקש ממך בקבוק נוסף של מטרנה.
  • זוגות צעירים שרוצים כמה שעות רומנטיות ללא תכנונים מיותרים של בתי מלון ובקשה לימי חופשה מהעבודה.
  • נהגים אשר כל היום נמצאים על הכביש (משאיות / מוניות וכו').

בסופו של עניין, הכל תלוי בכם, האם אתם רוצים לחכות עד שלא תוכלו יותר עם השגרה ותצטרכו לצאת לחופש? או שמא אפשר פשוט "לרצות" לנפוש, אפילו אם זה לכמה שעות בלבד, אחרי הכל, זה גם יכול להיות מרחק של כמה דקות נסיעה מכם, כי לא להכל צריך כרטיס טיסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *