עיצוב בבית המלון: דברים שחשוב להכיר.

לתחזק בית מלון זה לא עניין של מה בכך, וכאשר באים ליצור את העיצוב של בתי מלון בארץ ובעולם, חושבים לא רק על מה יבדל אותו מכל היתר שיכולים להיות קיימים אפילו באותה השדרה, אלא גם מה יספק את האווירה הרצויה למשך של תקופה מאוד ארוכה ללא שינוי מלבד פעולות של תחזוקה. אחד מן הטרנדים היותר בולטים בארץ בתחום המלונאות הוא של מלונות מסוג בוטיק, כאשר אלה מנסים לספק אווירה של נופש בשילוב עם סוג של אווירה ביתית. ובכל הנוגע לעיצוב של אלה, הנה כמה רעיונות מעניינים.

אווירת חופש בבית מלון

מחיצות זכוכית בחדר השינה

יש כאלה שכבר שמו לב אל העניין ואותו הם אפילו החלו ליישם ולראות מיושם בבתים פרטיים. מדובר בהצבה של מחיצות העשויות זכוכית בחדר השינה, עם הדגש על חדרי מלון וסוויטות של הורים. הצבה של מחיצה אשר עשויה מזכוכית היא דבר אשר משדרג בבת אחת את המראה של החדר שבו נמצאים, ודבר זה הוא חיובי וחיוני בחדרים לא ממש מרווחים. את המחיצות לרוב מניחים באזור שבין חדר הרחצה והשירותים לבין חלל החדר העיקרי, וכך יוצרים מראה יוקרתי של חדר שינה שמאוד מזכיר בתי מלון מהודרים וגם יכול להיות מראה הרבה יותר מיוחד מאשר עוד קיר שמולו מביטים. לאוהבי הז'אנר יש מבחר מחיצות למקלחת באתר צהלש.

צבעים שמשדרים אווירת חופש

אחד מן האלמנטים של העיצוב היותר בולטים בחדרי בתי מלון  ובכל הסביבה של המלון הוא קונספט אשר מעביר את האורחים במקום למצב של רגיעה במקום בו אחרי הכל נופשים. דבר זה אומר כי לפי הקונספט הנבחר, מרכיבים את העיצוב השלם, ואחד הפופולאריים הוא הדגש על יצירה של חלל שמזכיר מאוד את האווירה של חוף הים, עם צבעים של חול וכחול, שימוש באלמנטים שמחברים אל הטבע כמו רצפת עץ וכמה שפחות שימוש בשטיחים מיושנים. העיצוב הזה ימשיך גם אל האזור של דלפק הקבלה, אזור ההמתנה ואפילו אל חלל השירותים שבו תהיה בחירה רלבנטית של הצבעים וכל הכלים הסניטריים.

עיצובי בתי מלון בתור השראה

אין כמו להיות בבית ולהרגיש כאילו נמצאים בבית מלון. האמת היא, שניתן לקחת מתוך מגוון רחב של עיצובים בולטים של בתי מלון את אלה שאליהם הכי מתחברים, ומתוך כל מה שקיים שם לבחור בכמה אלמנטים שיכולים לשדרג את המראה של הבית כולו או את המראה של אחד מן החדרים שבהם רוצים ליצור אווירה של נופש בכל פעם שאליו נכנסים. ניתן לבחור באווירה יוקרתית או באווירה כפרית, בהצבה של טפטים על קירות דומים או אפילו בעיצוב של חדר השירותים באופן דומה החל מהתקנה של פן צמוד למראה ועד להתקנה של ג'קוזי בחדר הרחצה כפי שקיים בסוויטות הכי יוקרתיות בבתי מלון רבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *